İade

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (5) iş günü içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren e-postanızı info@bobbinliving.com adresine gönderiniz. Firmamız gönderdiğiniz e-postayı alır almaz sizinle temasa geçecek ve ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 5 gün içerisinde, ürünün faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade işlemi yapabilirsiniz.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra bobbinliving.com tarafınızdan kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 5 ila 10 iş günü içerisinde ‘artı bakiye’ olarak kredi kartınıza yansır. İadelerde kargo bedeli iade edilmemektedir.

Müşteri talebi doğrultusunda yapılan özel ürünlerde değişim ve iade kabul edilmemektedir.

Online satın alınan ürünlerde değişim yapılmamaktadır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan bize ulaştırıldıktan sonra, size en kısa süre içinde ürünün yenisini sağlıklı şekilde ulaştıracağız.

Soru ve görüşleriniz için info@bobbinliving.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.